פרחים ליום האהבה

פרחים יום האהבה וולנטינס דיי Valentine's Day 14.02.2010
פרחים וולנטין דיי

 

יום האהבה העברי פרחים ט"ו באב ויום האהבה הלועזי הם לדעתנו הימים החשובים בשנה, ביום זה אנו מראים את האהבה שלנו לבני ובנות זוגנו במגוון דרכים סמליות שיבטאו את הרגש העז שאנו רוצים לבטא, לעיתים אין מילים יכולות לרגש כמו מתנה קטנה או משלוח פרחים מפתיע עם חבילת שוקולדים מתוקה ולמעשה כל דבר שיוכל להראות את הרוח של יום האהבה וימצא חן בעיניכם יכול להתאים.

 
ביום האהבה אנו רוצים למצוא דרכים להזכיר לאהובנו כמה אנחנו אוהבים אותם בכדי לחזק את מערכת הזוגיות הקיימת ולפעמים להתחיל זוגיות חדשה-כי הרי ביום זה מכל הימים, הפנויים שבינינו פותחים את ה"ראש" להתחלות חדשות..

  
ובאמת בשבוע שעבר לפני יום האהבה הגיע אלינו לחנות הפרחים זרי דפנה בחור צעיר בשנות העשרים לחייו וראינו אותו דקות ארוכות מביט בחלון הראווה מחפש ומחפש ומתבייש להיכנס פנימה, יצאתי אליו ושאלתי אותו כיצד אוכל לעזור, אמר לי הבחור הצעיר שהוא רוצה להתחיל עם בחורה שהוא "שם עליה עין" כבר הרבה זמן אבל לא יודע איך לעשות זאת!

 מובן שאצלנו בזרי דפנה רגילים לפגוש בחורים צעירים שרוצים לשלוח משלוח פרחים רומנטיים או ורדים רומנטיים לפעמים עם שוקולדים מתוקים לרגל יום הנישואין או חגיגת מספר חודשים שבני הזוג ביחד, ביום ההולדת של האהוב, בחג האהבה העברי-ט"ו באב וביום האהבה וולנטינס דיי אך הפעם, הבחורה בקושי הכירה אותו ולא ידעה מי הבחור..

 
הצעתי לבחור לשלוח לה משלוח פרחים רומנטי עם ורדים אדומים וגדולים שאין אישה שתוכל לעמוד בקסמיו, וכן הוא עשה-צירף מכתב ברכה שאמר לה שהוא רוצה להתחיל איתה אבל לא יודע איך ושהוא ישמח להיפגש השאיר מספר טלפון והשאיר את הכדור במגרש שלה..

 

                        

 
       מעבר לדף הבית                             לרכישת זרי פרחים                  לרכישת משלוח פרחים

 

 


שבוע לאחר מכן הגיע הבחור שוב אלינו לחנות הפרחים אך הפעם עם חיוך "מרוח" לו על הפנים, והוא אמר לנו שאחרי שהיא קיבלה את המשלוח ורדים הרומנטי היא התקשרה אליו ועוד באותו היום הם נפגשו לקפה.
אז אם גם אתם מחפשים דרך להתחיל למצוא אהבה חדשה אל תהססו לצלצל לזרי דפנה ולשלוח זר פרחים אדום ורומנטי שיראו לו  או לה כי משלוח פרחים יום האהבה הוא הדרך הטובה ביותר להגיד :

  

אני אוהב אותך! ואוהב להיזכר בזה ביום האהבה