7 הדרכים לבחירת זר כלה מושלם

 מבצע זרי כלה וקישוטי רכב

1. ראשית צריך לזכור שזרי כלה מהווים חלק מן ההופעה של הכלה בערב חתונתה ולכן חשוב ביותר לבחור את הצבעים הנדרשים של זר הכלה רק לאחר שבחרת את שמלת הכלה שלך בכדי שהשניים יתאימו האחד לשני ככפתור לפרח לפי טעמך האישי.


2. וכמו שאנחנו דואגים להתאמה של הצבעים בין זר כלה לשמלת הכלה חייבים להקפיד בזמן בחירת זר הכלה שהפרחים עצמם לא יהיו עם אבקנים חשופים שיכולים ללכלך את השמלה, לדוגמא זר כלה משושנים יכול להיות זר מרשים ביותר אך לשושן הצחור לדוגמא ישנן אבקנים צהובים שיכולים להכתים את השמלה ואנו יודעים כמה זה יכול להיות לא נעים, בכדי להימנע מכך אפשר לגזור את האבקנים אך חשוב להקפיד על כך.


3. לאחר שביצענו את שתי הפעולות הראשונות ניגש למלאכה ונבחר את זה הכלה, חנויות פרחים רבות מציעות זרי כלה אך עם זאת חשוב לקנות ממקום אמין שלא "ישכח" את ההזמנה לכן רצוי להזמין מראש ולוודא שזר הכלה יהיה מוכן כבר יום לפני ושיעמוד בבקשותייך.


4. יש לזכור שזר הכלה הוא רק חלק מתפאורת הפרחים המלווה אתכם בחתונה, לרוב יש להתעקש להכניס את זר הכלה למפרט עיצובי הפרחים באירוע ובכך תוכלו לחסוך את הקניה בחנות הפרחים.


5. ואם כבר מדברים על קניה מחירו של זר כלה נע בין 170-1200 ש"ח תלוי בהרכב הפרחים של זר הכלה, אך חשוב לקבוע תקרת מחיר לפני הקניה בכדי לא להוסיף על הוצאות החתונה, אפשר להזמין זר כלה מוורדים ושושנים שיכול להיות יחסית זול ועדיין מהמם , או שאפשר "להשתגע" ולהזמין זר כלה מסחלב או סחלבים הנותנים לו מראה קסום ויחודי וכמו כן אפשר לקשט את זר הכלה במעיין פנינים ותוספות המקנות לו מראה מיוחד לעיתים דרישה קטנה של תוספות לא תוסיף במחיר אך תוסיף המון יופי.


6. זרי כלה ורודים מורדים,זרי כלה לבנים משושנים, זרי כלה מיוחדים מפרחים אקזוטיים למעשה בחנויות הפרחים המקצועיות ניתן להכין זרי כלה כמעט מכל פרח ובכל צבע אל מה להתבייש פשוט התייעצו עם השוזרת האומנותית והיא תדע בוודאות להתאים לכם את זר הכלה שרציתם!


7. אין עוד מה להגיד חוץ מ.. מזל טוב ! את מתחתנת ! אנו בצוות זרי דפנה מאחלים לך את כל האושר בעולם ומאחלים לך שיום החתונה שלך יהיה יום שלא תשכחי, את מוזמנת לצלצל אלינו לחנות ולהתרשם ממבחר זרי כלה באתר, אנו מקבלים הזמנות מראש ומבצעים שירות משלוחים לכל אזור המרכז , ועוד פעם.. מזל טוב !
 

חזרה לדף הבית של זרי דפנה – משלוחי פרחים ומתנות