סחלבים במגוון כלים

כשאנו רוצים לגשת ולקנות סחלבים למתנה להפתעה או סתם לקישוט הבית אנו למעשה חושבים על 2 דברים. האחד הוא צבעי הסחלב,צורתו המיוחדת.
 
והדבר השני הוא איך הסחלב המהמם הזה שקנינו עכשיו הולך לקשט לי את הבית ולהתאים לי בדיוק לאיפה שאני רוצה.
 
אז כשאנו הולכים וקונים סחלבים בין אם במשתלה בחנות הפרחים או בחנות מתנות שמחזיקה סחלבים, חשוב לבדוק מספר דברים.
 
הדבר החשוב מכל הוא שנאהב את צבעי השכרת סחלבים בחנות וגם את צורתם, דבר נוסף הוא שיש אפשרות לקחת סחלבים אשר נמצאים בפריחה חלקית כלומר חלק מהגבעולים של הסחלבים, עליהם נפתחו הפרחים כבר מבעוד מועד וחלק מן הפרחים עדיין סגורים. היתרון של סחלבים כאלו הוא שהם גם יפים ברגע הקנייה בחנות פרחים, אך יותר חשוב מכך הם ימשיכו להיות יפים עם הזמן ולמעשה נוכל ליהנות מעציץ סחלבים כזה לאורך חודשים בתקופת הלבלוב המיוחדת והמקסימה שלו. משלוחי פרחים איכותיים ביותר רק בזרי דפנה!
                        
 
       מעבר לדף הבית                             לרכישת זרי פרחים                  לרכישת משלוח פרחים

 

 
את הסחלבים אפשר לקנות כיום במשתלה,באתר אינטרנט המוכר סחלבים או בחנות פרחים שכונתית. לאחר שבחרנו את הסחלבים שאנו אוהבים אנו רוצים להתאימם לכלי מתאים, בדרך כלל סחלבים מגיעים עם כלי פלסטיק שקוף הנועד לחשוף את שורשי הסחלבים לאור ולשפר את תהליך הפריחה שלו.
 
אך מכוון שאין אנו מתיימרים להיות מגדלי מכירת סחלבים מעלה החמישה מודיעין בשרון גידול רשפון,   ואנו רוצים רק סחלבים לנוי כדאי מאוד שנתאים כלי מקרמיקה או מקש לסחלב.
 
היתרון של כלי קרמיקה הוא שבגודל סטנדרטי הוא מתאים ככפתור לפרח לעציץ הסחלב השקוף ובכך אנו מקבלים מראה מושלם וחוץ מזה ניתן לבחור מתוך מגוון רחב של צבעים, כלי קרמיקה לבן יתאים מאוד לסחלב לבן ולהפך.
 
כמו כן ניתן לבחור לקחת כלי מקש, אמנם צבע הקש לא תמיד מתחבר היטב לסחלב אך ישנם אנשים אשר מעדיפים אותו מכוון שהוא מעניק לסחלב מראה ביתי כפרי או חמים.
 
אז בשורה התחתונה זה תלוי בכם, כי אם החלטתם שאתם הולכים לקנות סחלבים, כבר החלטתם נכון! לבית, למשרד או לגינה בכל מקום שלא תשימו אותם,סחלבים ימשכו ימשוך את מלא תשומת לב כולם וכלי קרמיקה או קש זה רק עניין של טעם...