הזמנות לחתונה לא פחות חשובות מזרי כלה

הזמנות לחתונה לא פחות חשובות מזרי כלה

בתהליך הפקת החתונה שלכם אתם עשויים למצוא את עצמכם מקדישים זמן רב, מאמץ רב ותשומת לב רבה לנושאים מסוימים. בעוד שאלמנטים אחרים בהפקת החתונה זוכים לתשומת לב מוגבלת בלבד, ועל אף שאתם מודעים לכך, לא תמיד יש בכם את הכוחות, האנרגיה או היכולת לאזן בין הדברים. כך למשל, שמלת הכלה והזר שהיא תאחז בידה לבטח תופסים נתח גדול במאמצי ההפקה בשלבים הראשונים, אלא שבפועל הזמנות לחתונה, ולמעשה יכולה להיות להן השפעה רבה יותר על חוויית האורחים בחתונה, מאשר הזר שתאחז הכלה.

משלבים בין הזר ובין ההזמנות

העניין הוא שאתם ממש לא חייבים לבחור בין שתי האפשרויות, ולהעדיף אותן, ועל אף שבפועל הזמנות לחתונה לא פחות חשובות מזרי כלה. בפועל אפשרי לשלב בין השניים, וליצור אפקט מעניין וחווייתי עבור האורחים. בית דפוס מקצועי יוכל לסייע לכם בעיצוב הזמנות לחתונה, המבוסס על מגוון אייקונים רלוונטיים לאירוע. דרך זו תמתג את ההזמנה, כך שהאורחים יוכלו לזהות את הקשר בינה לבין האירוע אליו הם עתידים להגיע.

צוות מעצבים גרפיים מקצועיים

לצורך ביצוע עבודות עיצוב כזאת נדרשת רמה מקצועית גבוהה, ממנה ניתן ליהנות בבית דפוס מקצועי. במקום ניתן יהיה לקבל ייעוץ מצוות של מעצבים גרפיים, המציעים את היכולת ליישם כל קונספט עיצוב עבור הזמנות החתונה. מעצבים שמבינים את הרעיון הפשוט של הזמנות לחתונה, יודעים לסייע לכם להביא את שלל האלמנטים לכדי מימוש. כל זאת בהתאם לקונספטים עיצוביים ואפשרויות הפקה, המיושמים על ידי מפיקי החתונות המובילים בשוק.

עיצוב ודפוס ברמה גבוהה

לאורך השנים, מציגים בתי הדפוס בישראל שלל יכולות טכנולוגיות מתקדמות. בכל אחד מהמקומות המובילים, תמצאו צוות מעצבים גרפיים מקצועיים שיסייעו לכם להשיג את הטוב ביותר עבורכם. יישום ההליך באמצעות טכנולוגיות דפוס מתקדמות, לרבות אופסט, בלט, דיגיטלי, מידע משתנה. הזמנה היא הדרך להביע את האירוע עוד בטרם התרחשותו, לכן מומלץ לבחור בצוות מוביל אשר ידע להפיק אותו באופן חכם.

₪0.00
* כמות
בדיקת מחיר משלוח
שעות פעילות החנות בימים א-ה 09:30-20:00 , יום ו 08:30-15:00 הזמנות יסופקו עד 5 שעות מרגע קבלתם. הזמנות שיתקבלו בשעות הערב/לילה יסופקו למחרת. להבטחת מועד המשלוח צרו קשר עם מרכז הזמנות בטלפון: 03-5328835
עוד על המוצר