מתנות לחתונה שוברות שגרה

מתנות לחתונה שוברות שגרה

זוגות אשר מזמינים אורחים לחתונה מצפים בדרך כלל לקבל מהם שיקים עם סכומים שונים, על פי מידת ההיכרות שלהם איתם וכן על פי כמות האנשים שמגיעים תחת אותה הזמנה. אותו שיק אמור לכסות את עלויות החתונה השונות.

אך ישנם זוגות אשר מעדיפים לקבל מתנות אחרות, לא שגרתיות, מאשר לקבל שיקים עם סכומי כסף שונים. מבחינתם מתנה ייחודית יכולה להיות גם יותר אישית, וגם מוכיחה להם שהאורחים השקיעו מחשבה ומאמץ ברכישתה. גם עבור חלק מהאורחים האפשרות לרכוש מתנות לחתונה קוסמת יותר מאשר האפשרות להביא שיק עם סכום כסף מסוים. זה לא נובע מטעמים של חסכון כמו מטעמים של קשר אישי עם הזוג, רצון לתת להם משהו אישית מיוחד ולא משהו כללי כמו כל אורח בחתונה.

לפני שניכנס כאן לעניין ונציג מספר מתנות לחתונה שיכולות מאוד אישיות וייחודיות, מתנות לא שגרתיות, חשוב להבהיר, שכל מתנה שאתם רוצים לרכוש לזוג הצעיר, רצוי שתבחנו מה בדיוק הם צריכים, מה הם אוהבים, האם יש דברים שחסרים להם ודברים שיכולים לעזור להם. כך תוכלו להם לקנות להם מתנה שהם באמת צריכים ורוצים, משהו שיכול לעזור להם או לפחות לגרום להם להרגיש טוב.

דוגמאות של מתנות לחתונה

דיל לחו"ל – כל זוג צעיר ישמח לטוס לחו"ל לכמה ימים אחרי החתונה, אתם יכולים לעזור להם בכך. כרטיס טיסה עם מלון באזור קרוב, מספר ימים של פינוק. אתם לא צריכים לחפש משהו רחוק מדי, מספיק שתחפשו יעד אטרקטיבי קרוב, והם יודו לכם במשך כל ימי החופשה. מה שחשוב זה לוודא שמדובר במקום שאפשר ללכת אליו במזג האוויר הנתון ושהם יוכלו ליהנות בו בחופשה אמיתית.

חופשה בישראל – אם חופשה בחו"ל זה יותר מדי, אפשר להסתפק בסופ"ש בארץ. צימר לסופשבוע, לילה במלון במרכז הארץ, סופשבוע באילת. דברים שכל זוג ישמח לצאת אליו וליהנות בו. אתם יכולים לדאוג שיהיה להם רכב צמוד ולא לשכוח לוודא שבמקום יש ארוחת בוקר ואטרקציות נוספות, ככה החופשה שלהם תהיה מושלמת.

רהיט יפה – כל זוג צעיר צריך רהיטים לבית, זה לא חייב להיות רהיט גדול, אפשר להסתפק במשהו קטן. אפשר לבדוק מה הם צריכים, באופן ישיר או דרך בני משפחה וחברים ולהפתיע אותם עם הרהיט שהם מחפשים. רצוי שזה יהיה משהו שיתאים להם מבחינה פרקטית ומבחינת העיצוב והשילוב עם שאר הרהיטים.

קישוט יפה לבית – אם אתם מחפשים משהו מעט שונה, אז אתם לא חייבים להסתפק ברהיט, אפשר לקנות רהיט יפה, משהו שיכול להתאים לחדר או לבית. רצוי שזה יהיה משהו יוקרתי ולא משהו פשוט כמובן, וכן משהו שיכול להשתלב בעיצוב הכולל של החדר בו הם אמורים לשים אותו.

לסיום, תמיד אפשר ללכת על פעילויות שונות ומיוחדות הזמנה זוגית למסעדת יוקרה, סדנת אוכל, סדנת כושר או דברים מיוחדים אחרים, שהזוג בוודאי לא ציפה להם אבל ישמח לקבל אותם בתור מתנות לחתונה.


₪0.00
* כמות
בדיקת מחיר משלוח
שעות פעילות החנות בימים א-ה 09:30-20:00 , יום ו 08:30-15:00 הזמנות יסופקו עד 5 שעות מרגע קבלתם. הזמנות שיתקבלו בשעות הערב/לילה יסופקו למחרת. להבטחת מועד המשלוח צרו קשר עם מרכז הזמנות בטלפון: 03-5328835
עוד על המוצר