עץ אבוקדו

 

בתקופה הקרובה לא יהיו עצים בחנות. אין להתקשר בנושא זה.

 

היום, ידוע לכולנו – עצים בקלות מסוגלים יצור את החיים למדהימים יותר. אין נושא יפה ומהמם מעץ בעל ייחודיות מסויימת, עץ פירותי או בוסר שעומד איתן ומסוכך על כולם או משתלות עצים.

 
 
אנו, הישראלים מחבבים את העצים היושבים אצלנו בחצר, והקרובה אלינו מצפים מאיתנו לבדוק שהכל בסדר איתם – בלבד למען שלעד נוכל לצפות בהם חזקים. 
 
 
במידה ואתם אנשי עצים בוגרים כמו שדעתנו לגבי עצמנו, אתם נמצאים במקום טוב בחיים.
 
במידה ואתם הינכם כאן, אתם בלי צל של ספק אנשי עצים כפי שאנו. כולנו בטוחים כמונו כי לעצי פרי מגיע שתטפחו אותם – בדיוק בדיוק כפי ש הם הילדים שלכם - עצי נוי.
 
 
האתר נועד עבורכם, חובבי הצמחיה. במידה ואתם סבורים שרוב הסיכויים שאתם מסוגלים לשמור באהבה על עצים מסיבות רווחיות, עסקיות  או אפילו לשם נוי – אנחנו יושבים לצידכם לאורך כל הדרך עם עצי זית.
 
צוות אתר ירוק זה יעזור לכם בסריקתכם אחרי העץ למכירה המושלם. לא ברור כרגע איזה עץ זה עומד להיות לבסוף אנו  נעזור לכם לבחור את הבחירה המוצלחת.וזה יושג ע"י מאמץ ויכולת שאינם קיימים בשום מקום אחר, אנו נדאג ונעניק לכם עצות חשובות והן עם הרבה אמת ויושר, שיעניקו לכם את הבחירה .
 
 
בסופו של דבר, אנחנו אוהבים צמחיה. כולנו יחד מחבבים את ארצנו, כפי סיפרו לנו עליה, הקלאסית, יישות ציונית ירוקה ומדהימה שכולנו קשורים אליה בלי הגבלה.
 
אנחנו ואתם גדלנו על סיפורי ארץ ישראל כמדינה בעלת משיכה מיוחדת,  שלמרבה הצער במרכזה כבר הולך ונעלם לטובת תעשיית היי טק , חזות כללית לא נעימה ובלי עין הרע הרבה רעש ואבק.
 
אם אתם מחפשים עץ או עצי אבוקדו למכירה, אטינקגר או האס ולקבל הצעת מחיר או מידע על תנאי גידול, צרו איתנו קשר עכשיו!
 
 
אנו קוראים לכם – אל תאפשרו לזה להתרחש עוד זמן רב. כיום, טיפוח חקלאות היא ממש לא הוצאה כה משמעותית.  בעוד שבעבר טיפוח עץ הייתה ריאלית כמעט תמיד לאנשים בעלי מצב כלכלי  טוב במיוחד, בתקופה זו למעשה כל איש יכול להרשות לעצמו קניית עץ דרך קניית עצים.
 
להשלכותיו של העץ על חייכם תהיינה השפעות חזקות – בין אם בעסקים, בחייכם הפרטיים או מבחינת היופי – המראה של עץ מושך ואיתן שעומד כצוק איתן בחצר ומאמיר על ביתכם היא לא דבר שקל להסבירה בפשטות.
 
 
אז למה אתם ממתינים? עכשיו בדיוק זה הזמן לקחת צעד קדימה ולרכוש צמח!   אנא השאירו שם, טלפון ודוא"ל עכשיו  בטופס, והתחילו להנות מעץ מדהים בתקופה הקרובה ביותר.
 
₪0.00
* כמות
בדיקת מחיר משלוח
שעות פעילות החנות בימים א-ה 09:30-20:00 , יום ו 08:30-15:00 הזמנות יסופקו עד 5 שעות מרגע קבלתם. הזמנות שיתקבלו בשעות הערב/לילה יסופקו למחרת. להבטחת מועד המשלוח צרו קשר עם מרכז הזמנות בטלפון: 03-5328835
עוד על המוצר
מפרט טכני
אורך 10 מטר