עץ דקל

 

בתקופה הקרובה לא יהיו עצים בחנות. אין להתקשר בנושא זה.

בימינו, גם אתה וגם אני יודעים – עצים בלי כל בעיה יכולים להפוך את החיים לפורחים ולגרום לנו לראות את האור. אין משהו נושם הגורם לנו לחשוב יותר מעץ מהמם, עץ צעיר וחזק שעומד איתן לאורך שנים או משתלות עצים. עצי דקל נוחים במיוחד להדפסה. הדפסה על עץ היא שילוב של הדפסה עדינה על חומר קשיח ולכן התוצאה המובטחת היא יפה ויוקרתית!

 

אז אם אתה מחפשי עץ או עצי דקל  ננסי למכירה, לבית, אפריקאי, קוקוס בוגרים, טבעות ולקבל הצעת מחיר - צור איתנו קשר עכשיו!

 
 
חובבי עצים קלאסיים ועוד מחבבים את העצים שלנו, ומעוניינים להעניק טיפול מסיבי – בשביל שלעד נוכל לצפות בהם חזקים. 
 
 
אם אתם מחבבי עצים בוגרים כמונו, אתם נמצאים במקום טוב בחיים.
 
היות ואתם הינכם באתר אקו-לייף, אתם ואין כל סיבה שלא תהיו חובבי שיחים כפי שאנו. הינכם מבינים בדיוק כמו שאנו יודעים, כי לעצי פרי מגיע שתהיו מסורים כלפיהם – בדיוק בדיוק כפי ש הם ילדיכם - עצי נוי.
 
 
פורטל זה נבנה בדיוק בשבילכם, חובבי הצמחיה. במידה ואתם בטוחים שרוב הסיכויים שאתם יכולים לשמור באהבה על עצים מסיבות כלכליות, עסקיות  או אפילו לשם יופיים המדהים – אנחנו איתכם עם עצי זית.
 
צוות פורטל זה יעזור לכם במאמצי איתורכם אחרי העץ למכירה המדהים ביותר. אין זה משנה איזה עץ זה יהיה בסיכומו של עניין, בסוף הדרך, בסופו של הסיפור, אנו,צוות האתר   נעניק סיוע מירבי ונעזור לכם לבחור את הבחירה שתיטיב עימכם ביותר. זאת ועוד באמצעות הרבה שנות ניסיון ועוצמה שאינם ברורים לאף אחד אחר, אנחנו ניתן לכם עצות משמעותיות והן נכונות, שיעניקו לכם את הבחירה .
 
 
בסופו של דבר, אנו בעלי אוריינטציה ל ירוק. כולנו חושקים לקבל שוב את ארצנו היפה, זו שכולנו קשובים אליה ללא עוררין.
 
אנחנו ואתם התבגרנו על מדינתנו כארץ בעלת משיכה מיוחדת,   שכיום במרכזה כבר הולך ונעלם לטובת תעשיית היי טק , חזות כללית עכורה ובלי עין הרע הרבה רעש וריחות לא נעימים.
 
 
אנו, כל אחד מאיתנו קוראים לכם – אנו מקווים מאד שלא תיתנו לדבר זה להמשיך כך. בימינו, טיפול ואהבת חקלאות היא ממש לא הוצאה כה גדולה.  בעוד שבעבר רכישת עץ הייתה מעשית לרוב לאנשי המעמד הכלכלי הגבוה, עכשיו למעשה כל בן אנוש נוצר בתוכו את היכולת להרשות לעצמו לקנות עץ דרך קניית עצים.
 
להשלכותיו של העץ על אורך החיים שלכם תהיינה השפעות גדולות – בין אם בעסקים, בחיים הפרטיים או בנוי – תחושת עץ מושך וגדול שמתייצב בחצר ושומר עלהחצר היא אינה עובדה שפשוט להסבירה באופן מילולי.
 
Call for pricing
* כמות
בדיקת מחיר משלוח
שעות פעילות החנות בימים א-ה 09:30-20:00 , יום ו 08:30-15:00 הזמנות יסופקו עד 5 שעות מרגע קבלתם. הזמנות שיתקבלו בשעות הערב/לילה יסופקו למחרת. להבטחת מועד המשלוח צרו קשר עם מרכז הזמנות בטלפון: 03-5328835
עוד על המוצר