עץ לימון

בתקופה הקרובה לא יהיו עצים בחנות. אין להתקשר בנושא זה.

 בימינו, ידוע לכולנו – עצים מובטחים להפוך את החיים למושלמים ולהפוך את חיינו לירוקים. אין נושא מהמם מעץ נאה, עץ אדום או ירוק שעומד איתן באופן קבוע או משתלות עצים. 

מחפשים עץ או עצי לימון ליים ננסי, יוריקה סיני, כדי ללמוד על גידול טיפול ולקבל הצעת מחיר? אפילו עץ קרמבולה וקומקוואט (תפוז ננסי)- רק כאן!

 
 
לרוב, אנשים אוהבים את העצים היושבים אצלנו בחצר, וכולם, כולל משפחתנו דורשת מאיתנו לבדוק שהכל בסדר איתם – מכיוון אנו מעוניינים שבבגרותם יהיו חזקים. 
 
 
במידה ואתם אנשים שאוהבים עצים בוגרים כמו שדעתנו לגבי עצמנו, אתם בדיוק במקום הנכון.
 
מכיוון שאתם הינכם בEco-Life, אתם ככל הנראה אנשי שיחים כמונו. אתם סבורים כפי שאנחנו כי לעצי פרי מגיע שתראו להם אהבה – בדיוק בצורה שבה הם הילדים שלכם - עצי נוי.
 
 
אתר זה נוצר עבורכם, חובבי הצמחיה. במידה ואתם בטוחים שקיים סיכוי גדול שאתם אוהבים אותם מספיק כדי להפגין אהבה ל עצים למטרות רווח, עסקיות  או אפילו לשם חזותיות מושכת – אנחנו לגמרי איתכם עם עצי זית.
 
צוות אתר העצים למכירה יעניק תמיכה לכם בסריקתכם אחר העץ למכירה המושלם. לאף אחד זה לא ממש משנה איזה עץ זה לבסוף יהיה בסופו של דבר אנו   נפרגן ונעניק לכם לבחור את הבחירה האולטימיבית.ע"י הרבה שנות ניסיון ועוצמה שאינם נמצאים באף חברה אחרת, אנו, צוות הפורטל נפרגן גם לכם עצות מושכלות והן הכי אמיתיות שאפשר, שיסייעו לכם את הבחירה ההולמת.
 
 
לבסוף, כולנו בעלי אוריינטציה ל ירק ופרי. כל אחד מאיתנו וגם אתם אוהבים את מדינתנו הקלאסית, הארץ שאנו כמעים אליה בלי הגבלה.
 
כולנו זכינו לגדול על ההיסטוריה של ארצנו כמדינה בעלת יופי,  שלצערנו מרכז הארץ כבר הולך ומתמסמס לטובת עשן ואבק , חזות כללית לא נעימה והרבה רעש ויופי מבוזבז.
 
 
אנו, אנשי אקו-לייף קוראים לכם – שלא תאפשרו לזה להתמיד. עכשיו, קניית ירוק היא ממש לא הוצאה כה משמעותית.  בעוד שבעבר קניית עץ הייתה מתאפשרת בעיקר לבעלי יכולת כלכלית גבוהה, עתה כמעט כל בן אנוש הינו בעל אפשרות להרשות לעצמו אהבת עץ דרך קניית עצים.
 
להשלכותיו של העץ על אורך החיים שלכם תהיינה השפעות משמעותיות – בין אם בעסקים, על עצמכם כאנשים או בנוי – ההרגשה של עץ מרשים וגדול שעומד בחצר ומסוכך על ביתכם היא איננה תחושה שאני או אותה מסוגלים להסבירה בצורה שפשוט להבינה.
 
 
אז למה אתם מחכים? כעת בדיוק זה הזמן לרכוש צמח!  בבקשה השאירו פרטי יצירת קשר כעת  בטופס, והבטיח לכם ליהנות מעץ מושלם בזמן הקרוב.
 
Call for pricing
* כמות
בדיקת מחיר משלוח
שעות פעילות החנות בימים א-ה 09:30-20:00 , יום ו 08:30-15:00 הזמנות יסופקו עד 5 שעות מרגע קבלתם. הזמנות שיתקבלו בשעות הערב/לילה יסופקו למחרת. להבטחת מועד המשלוח צרו קשר עם מרכז הזמנות בטלפון: 03-5328835
עוד על המוצר