עץ פיטנה

בתקופה הקרובה לא יהיו עצים בחנות. אין להתקשר בנושא זה.

 עתה, כולם יודעים – עצים ללא ספק מסוגלים להפוך את החיים לירוקים יותר. אין יצור דומם יפה יותר מעץ נאה, עץ גדול או קטן שעומד איתן לאורך שנים או משתלות עצים.

 
 
לרוב, אנשים מחבבים את העצים שבחצרנו, וכולם מצפים מאיתנו להפוך אותם לירוקים יותר – אך ורק שפירותיהם יהיו טעימים. 
 
 
אנו סבורים שגם אתם אנשים שאוהבים עצים בוגרים כמו שדעתנו לגבי עצמנו, אתם במקום המושלם בשבילכם.
 
מכיוון שאתם גולשים באתר אקו-לייף, אתם ללא ספק חובבי שיחים כפי שאנו. כולנו יודעים בדיוק כמו שאנו יודעים, כי לעצי פרי מגיע שתפנקו אותם – בדיוק כאילו הם הילדים שלכם - עצי נוי.
 
 
האתר הוקם למען אנשים דומים לכם, אנשי הירק. במידה ואתם בסבירות גבוהה חושבים שרוב הסיכויים שאתם מסוגלים לטפל ב עצים עם כוונות רווחיות, עסקיות  או אפילו לשם נוי – אנחנו לגמרי איתכם עם עץ זית, עץ הצבעוני, עץ הטוליפ, עץ פיטנה (לבנה פלומריה ריחנית אדומה).
 
צוות אתר העצים למכירה יעזור לכם בסריקתכם אחר העץ למכירה המתאים לכם ביותר. אין אנו יודעים איזה עץ זה לבסוף יהיה בסיכומו של עניין, בסוף הדרך, בסופו של הסיפור, אנו   נדאג ונסייע לכם לבחור את הבחירה טובה ביותר.וזה יושג ע"י מאמץ ויכולת שאינם קיימים בשום מקום אחר, אנו, צוות הפורטל ניתן לכם עצות חשובות והן עם הרבה אמת ויושר, שיעזרו לכם את הבחירה ללא פשרות.
 
 
לבסוף, אנשי עצים בעלי אוריינטציה ל צמחיה. כולנו יחד חושקים לקבל שוב את ארצנו, כפי סיפרו לנו עליה, המדהימה, הארץ שצוות האתר וגם אתם קשורים אליה בלי סיג ושיח.
 
כל אחד מאיתנו גדלנו על ארץ ישראל כאלמנט מדהים באזור שומם, בעלת משיכה מיוחדת,   שכיום בערים המרכזיות כבר הולך ונעלם לטובת תעשיית היי טק , אווירה לונדונית ובלי עין הרע הרבה רעש ופיח.
 
 
אנו קוראים לכם – שלא תהיו גורם מסייע לזה להישאר לעד. כיום, טיפוח עצים לכל הדעות כבר איננה הוצאה כה משמעותית.  בעוד שבעבר קניית עץ הייתה מעשית ברוב המקרים לבעלי אמצעים, בתקופה זו כמעט כל אחד הינו בעל אפשרות להרשות לעצמו אהבת עץ דרך קניית עצים.
 
להשלכותיו של העץ על אורך החיים שלכם תהיינה השפעות גדולות – בין אם בעסקים, על פרטיותכם או ביופי – המראה של עץ מושך וגדול שעומד כצוק איתן בחצר ומאמיר על השכונה היא לא הרגשה שאני או אותה מסוגלים להסבירה בקלות.
 
 
אז למה אתם מחכים? עכשיו בדיוק זה הזמן לרכוש צמחיה!   עכשיו זה הזמן להשאיר פרטיכם ברגע זה  בטופס, והיו בטוחים שתיהנו מעץ אולטימטיבי עכשיו.
 
Call for pricing
* כמות
בדיקת מחיר משלוח
שעות פעילות החנות בימים א-ה 09:30-20:00 , יום ו 08:30-15:00 הזמנות יסופקו עד 5 שעות מרגע קבלתם. הזמנות שיתקבלו בשעות הערב/לילה יסופקו למחרת. להבטחת מועד המשלוח צרו קשר עם מרכז הזמנות בטלפון: 03-5328835
עוד על המוצר