עץ פקאן

בתקופה הקרובה לא יהיו עצים בחנות. אין להתקשר בנושא זה.

 

עכשיו, אין ספק לאף אחד – עצים יכולים יצור את החיים לירוקים יותר. אין יצור חי המושך את העין יותר מעץ בעל ייחודיות מסויימת, עץ פירותי או בוסר שעומד איתן באופן קבוע או משתלות עץ או עצי פקאן, שלמרבה הצער יש להם מחלות ומחיר.

 
 
חובבי עצים קלאסיים ועוד מרגישים צורך לחזק את העצים היושבים אצלנו בחצר, והחברה מצפה מאיתנו להשקות אותם מדי יום – מכיוון שגם אני וגם אתה רוצים שבבגרותם יהיו חזקים. 
 
 
במידה ואתם אנשים שקרוב לליבם הנושא עצים בוגרים כפי שאני רואים את עצמנו, אתם במקום המושלם בשבילכם.
 
לכולנו ברור שמכיוון שאתם למעשה פה, אתם בלי צל של ספק אנשי פרחים בדיוק כמונו. כולנו בטוחים כפי שאנחנו כי לעצי פרי מגיע שתדאגו להם – בדיוק בצורה שבה הם בנותכם - עצי נוי.
 
 
אתר זה ואתרים כגון הוא נועד עבור אנשים כמוכם, חובבי הירק. אם אתם כמעט בטוחים שהסיכויים טובים שאתם עשויים לגדל עצים עם כוונות רווח, עסקיות  או אפילו לשם יופיים המדהים – אנחנו לגמרי איתכם עם עצי זית.
 
צוות הפורטל יעזור לכם בסריקתכם אחר העץ למכירה שילווה אתכם לאורך שנות חיים. לא משנה איזה עץ זה יהיה בסופו של דבר אנו, צוות פורטל Eco-Life  נסייע לכם לבחור את הבחירה המוצלחת. באמצעות הרבה שנות ניסיון ועוצמה שאינם נמצאים באף חברה אחרת, אנו, צוות האתר נספק לכם עצות מושכלות והן הכי טובות שתוכלו לקבל, שיעזרו לכם את הבחירה ההולמת.
 
 
בסופו של דבר, אנו בעלי אוריינטציה ל חקלאות. אנחנו נוטרים בזכרוננו את ארצנו, כפי סיפרו לנו עליה, שכולנו אוהבים, זו שכולנו ביחד כמעים אליה בלי סיג ושיח.
 
אני ואתה צמחנו על מדינתנו כאלמנט מדהים באזור שומם, בעלת יופי,  שלצערנו בערים הגדולות כבר הולך ומתבזבז לטובת תעשיית היי טק , חזות כללית לא נעימה והמון רעש ופיח.
 
 
אנו, אנשי אקו-לייף קוראים לכם – אנו מקווים מאד שלא תסייעו למצב כה גרוע להמשיך כך. כבר עכשיו, קניית חקלאות לכל הדעות כבר איננה הוצאה כה יקרה.  בעוד שבעבר רכישת עץ הייתה ריאלית ברוב המקרים לאנשים בעלי מצב כלכלי  טוב במיוחד, בתקופה זו למעשה כל אחד מאיתנו מסוגל ללא ספק להרשות לעצמו אהבת עץ דרך קניית עצים.
 
להשלכותיו של העץ על מי שאתם ועל בני משפחותיכם תהיינה השפעות ייחודיות – בין אם בעסקים, בחיים הפרטיים או ביופי – הייחודיות עץ מדהים וגבוה שעומד בחצר ומאמיר על השכונה היא כמעט בטוח שאיננה דבר שמישהו מסוגל להסבירה באופן מילולי.
 
 
אז למה אתם מחכים? עתה בדיוק זה הזמן לרכוש קצת ירוק!   עכשיו זה הזמן להשאיר פרטי יצירת קשר כעת  בטופס, והבטיח לכם ליהנות מעץ אולטימטיבי עכשיו.
 
₪0.00
* כמות
בדיקת מחיר משלוח
שעות פעילות החנות בימים א-ה 09:30-20:00 , יום ו 08:30-15:00 הזמנות יסופקו עד 5 שעות מרגע קבלתם. הזמנות שיתקבלו בשעות הערב/לילה יסופקו למחרת. להבטחת מועד המשלוח צרו קשר עם מרכז הזמנות בטלפון: 03-5328835
עוד על המוצר